Spřáteluji zde

Kontakt na mě zde

Objednej si OC zde


Láska kvete na lyžích II

10. září 2011 v 18:25 | Katush

Takže budu tuhkle povídku psát podle počtu komentářů pokud bude 6 bude pokračovat :D


Sasori jí jako džentlmen otevřel dveře.Ovanulo jí příjemné teplo a vůně dřeva.,,Ahoj všichni tohle je Lee."představil ji Sasori Lee je stydlivě pozravila ,,Tohle jsou Deidara,Konan,Garra,Kankuro, Kiba a Sasuke a chybí ještě Karin a ještě několik Sasukeho obdivovatelek."Lee se na všechny usmála a potom rovnou na jistotu zamířila k Sasukemu a posadila se mu na klín jak byla zvyklá všichni na ní vyvalily oči.Sasuke se zasmál jejich obličejům ,,Lee je moje rodina jsme ze stejného klanu a já a Lee,Yoko a Itachi spolu bydlíme."dodal na vysvětlenou a houpal Lee na klíně.Sasori nevěřícně na Lee zíral ,,Jo a vím kde je Karin."zašklebila se Lee.A Kankuro se narovnaĺ ,,Je v postely s Itachim."Kakuro se zvedl a zmizel pryč.Lee asi po pěti minutách došlo kam šel.Honem se zvedla a běžela zpátky.

Se zaváháním vstoupila do klučičího pokoje.Itachi si držel na oku led a měl natržený spodní red.,,Itachi já."
,,Vypadni a už se nevracej."zavrčel Itachi,Lee se nepohla a postoupila blíž k němu ,,Vypadni."hodil po ní led.Lee pochopila že to myslí vážně a utekla radči ven.

Yoko vlítla do klučičího pokoje jako velká voda a chytla ho pod krkem ,,Kde je Lee?"z očí jí šlehaly blesky ,,Co já vím."snažil se jí vykroutit,ale nešlo to.,,Ty jeden pitomče je jí 16 a je do tebe zamilovaná.Víš jak se musela cítit ona si vždycky myslela že jí máš rád.A teď tě nachytala s nějákou ku*vou."pořádně mu zmáčkla krk a potom povolila.,,Já myslel že mě nemiluje.Nikdy nedala nic najevo." asi ho to doopravdy mrzelo.Lee nadevše miloval Karin byla jenom úlet.Lee vlasně ani nemohla tušit že Karin chodí s tím klukem.Smutně se díval za Yoko,ale než odešla tak se otočila ,,Co jsi jí řekl?"
,,Ať vypadne a že jí nechci už nikdy vydět." až teď si uvědomil Yokina slova,Yoko šla k sobě do pokoje,aby se oblékla že půjde Lee hledat společně s Itachim,ale u sebe na posleli našla dopis:

Drahá Yoko hodlám udělat to co mi udělal Itachi a to se Saiem.
Pac a pusu Lee.

Yoko věděla že Lee je hodně tvrdohlavá a co řekne splní.Moc se o ní bála,Lee by si to do konce života vyčítala.Vlítla spolu s dopisem do Itachiho pokoje ,,Víš ty jeden demente co chce udělat?"zařvala Lee,ale Itachi už tam dávno neseděl,byla tam jenom Hina a Naruto ,,Kde je Itachi."
,,Nevím jenom říkal že ho to mrzí.A odešel."Yoko se vystřídala všechny barvy a skončila na červené.Poté za sebou zabouchla dveře a zmizela.

Lee nervózně postávala před osudovými dveřmi.Tolik jí bolela Itachiho slova.
Zaklepala a ozvaly se kroky a po chvíly se otevřely dveře.,,Lee." vydechl překvapeně a vpustil jí dál.

Ozvalo se zaklepání otevříd došel Kankuro ,,Co tu chceš?"ozvalo se od dveří naštvaně,,Je tady že jo."odstrčil Kankura ode dveří a zamířil si to do obýváku.Lee seděla na Sasukeho klíně jako obvykle,ale přesto něco bylo jinak .Hlavu měla na Sasukeho schovanou v jeho vlasech a po rameni ji soucitně hladila překvapivě Sakura a Temari.,,Lee já."otočila k němu svoje uplakané oči modré oči ,,Já..to tak nemyslel."dělal krok k ní ,,Dej mi pokoj a vypadni."řekla to klidně,ale Itachi by byl radči kdyby na něj křičela nebo ho i praštila.....


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Chrissie-chan Chrissie-chan | Web | 10. září 2011 v 18:57 | Reagovat

Ne! :D bude tio stačit jeden!! :D bo já potřebuju pokračko! A mimochodem je to tak krásný, že bych tě zabila za tvuj talent! :D

2 uchihalee uchihalee | Web | 10. září 2011 v 19:12 | Reagovat

OOO děkuji,děkuji,děkuji moc si vážím uznání od někoho tak talentovaného jako si ty :D

3 Lily Lily | Web | 10. září 2011 v 20:29 | Reagovat

ahooooj máš u mna diplom za SB a mne môžeš dať niake Yuri :D dakujeeeeeem ♥

4 naruto-bytess naruto-bytess | Web | 12. září 2011 v 14:20 | Reagovat

Vážně moc hezký :D Jsem na tom závislá piš piš piš :D

5 uchihalee uchihalee | Web | 12. září 2011 v 17:13 | Reagovat

Ok  mockrát děkuji pro vás mi stojí za to psát ;)

[3]:

[4]:

[1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama