Spřáteluji zde

Kontakt na mě zde

Objednej si OC zde


Náhlý zvrat-pro Yoko

10. září 2011 v 14:06 | Katush
Mise se nezdařila.Selhala.Selhala i v ochraně svých spolubojovníků..
Protivník musel určitě pečlivě prostudovat všechny detaily, než udeřil.Bylo zvláštní ležet se zavázenýma očimana chladné podlaze jakési skrýše, mít zablokovaný ningan a jediné co mohla dělat bylo poslouchat výkřiky bolesti svých přátel.
Věřte, že to tedy není zrovna nejpříjemnější...
Někdo ji hrubě nadzvedl, až jí vyrazil dech.Podle mírného spíše skoro neslyšného heknutí ho typovala na mladého svalnatce.Stále ještě zřejmě nebyl v tomto oboru vyškolený, protože si sebou nenesl zbraň, ani ji pro jistotu nezkontroloval.
Tohle byla její šance!
S velkou námahou se napřáhla a uštědřila muži pěknou ránu do čela.Bohužel se ji její vlastní hlava málem rozskočila bolestí.Dosáhlo to ale očekávaného efektu - muž se v bezvědomí svalil na zem.K jejímu velikému štěstí byl tento člověk tvůrcem svazovacího ninjutsu.Opět se mohla volně pohybovat a její oči fungovaly perfektně.Rychle se ji podařilo uvolnit dva ANBU členy z genjutsu a i přes svůj špatný stav je dokázala vytáhnout do přízemí, stačila sejmout šest chlápků a prohodit své spolubojovníky z okna (pak už byli tak probuzení, že to víc ani nejde).
Po defenestraci svých vlastních členů, se hbitě protáhla mezi nepřáteli a skočila na vysouvací žebřík.Musela přece dokončit misi.Dva ninjové se na ni bezmyšlenkovitě vrhli, čímž si od ní uštědřili vysloužený kopanec do ksichtu.Odrazila se a měkce dopadla na prašnatý koberec.Spěšně rozbila výklenku a sebrala zlatý svitek, který si vyloženě narvala do tašky.Pak se rozběhla k nejbližšími oknu.
Pozdě.
"Nám jen tak neutečeš princezničko," zavrčel jeden ze zakuklenců.Ihned jak dokončil svůj proslov, ozvalo se hlasité Bang, přičemž odpadla polovina skrýše.Na podivném létajícím stvořením stál blonďatý kluk.Nemohlo mu být víc než devatenáct..
Z nechápajícího čučení, ji vyrušila loutka, která ji z ničehonic popadla a odnesla novým "východem" ven.Dřevěný mužík (toho mužíka myslím loutku a ne Sasoriho) ji položil opatrně do trávy, jako kdyby byla nějaká rozbitá váza, jenž by se měla dávno rozpadnout. Poslední co zahlédla, než ztratila vědomí, byl velice povědomý chlapec s nachovými vlasy.Přísahala by, že už se někdy setkali.
Sasori se k ní sklonil a s vážným obličejem so prohlížel všechna její zranění.Pak se přiklonil k její tváři a rty se na krátko spojily.
"Whoa, donno!Můžu dostat taky pusu ?" zakřenil se Deidara a komicky roztáhl ruce.
"Sklapni!"
Doufám že se líbí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chrissie-chan Chrissie-chan | Web | 10. září 2011 v 14:54 | Reagovat

Krásný :)) <3

2 uchihalee uchihalee | Web | 10. září 2011 v 14:58 | Reagovat

Děkuji :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama